درباره شادنوش

آشنایی با شادنوش

شرکت فرآورده های لبنی شادنوش با هدف توليد محصولات لبني با كيفيت، توسط مدرن ترين ماشين آلات و دانش فنی روز اروپا و عرضه ی آن به سراسر ايران آغاز به كار نموده است. در بيش از دو دهه فعاليت، رسالت اصلی شركت استفاده از مواد اوليه با كيفيت و توجه مستمر به سلامت صنعت لبنيات بوده است و در اين راستا از تجهيزات آزمايشگاهی روز دنيا استفاده گرديده و كنترل های دقيق آزمايشگاهی، ناظر بر تمامی عمليات توليد می باشد.

 كليه ی محصولات شركت صنايع لبنيات مرواريد سحر يزد از زمان دريافت شير خام و ساير مواد اوليه (توليد و بسته بندی) با نمونه برداری هايی مطابق با استاندارد های ملی تحت آزمايش قرار می گيرند و پس از حصول نتايج آزمايشات و اطمينان از تطابق محصولات با استاندارد های مربوطه مجوز توزيع توسط مسئول فنی شركت صادر گرديده و محصولات به بازار عرضه می گردند.

تاریخچه فعالیت

شرکت فرآورده های لبنی شادنوش در سال 1366 با هدف تولید انواع محصولات لبنی با کیفیت بالا، توسط مدرن ترين ماشين آلات و دانش فنی روز اروپا به همراه كنترل های دقيق آزمايشگاهی با نام تجاری شادنوش بعنوان اولین کارخانه گروه مروارید سحر آغاز به کار نموده است. در سال 1376 و با هدف ارتقای کیفیت صنایع لبنی کشور، کاهش اختلاف سطح کیفی محصولات تولید داخل و خارج از کشور و تجهیز نمودن مراکز مرتبط با شیر و لبنیات اقدام به تأسیس بخش بازرگانی خارجی و عرضه دستگاه های آنالیز شیر، شمارش سلول های سوماتیک و تشخیص آنتی بیوتیک به بیش از 4000 مرکز مرتبط با شیر و لبنیات نموده است.

شرکت شادنوش در سال 1377 با راه اندازی خط تولید پنیر موزارلا با فناوری مدرن کشور بلغارستان دومین کارخانه گروه خود را به بهره برداری رسانید و نیاز بخش عظیمی از بهترین فست فودهای کشور را تامین نموده است. راه اندازی کارخانه تولیدی شیر خشک صنعتی و پودر آب پنیر در سال 1389 بعنوان سومین کارخانه، برگ زرین دیگری بر افتخارات این گروه افزوده و گام بزرگی در ارتقای سطح کیفی صنایع لبنی، فرآورده های نانوایی و قنادی، فرآورده های گوشتی برداشته است.

این مجموعه با کسب عنوان ها و افتخارات ذیل کوشیده است تا گامی هر چند کوچک در جهت توسعه صنعت لبنیات کشور داشته باشد:

   1. اخذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001 ، ISO 22000 و HACCP

   2. اولین تولید کننده پنیر موزارلا در ایران

   3. مقام اول پنیر پیتزا از دومین جشنواره ملی شیر ایران

   4. مقام سوم شیر از دومین جشنواره ملی شیر ایران

   5. نمایندگی انحصاری شرکت EON بلغارستان

   6. نمایندگی انحصاری شرکت NIKOS بلغارستان

   7. اخذ برند حلال

   8. واحد نمونه استان در سال 1382

ارزش های ما

بهداشت و سلامت

توجه به سلامت و بهداشت مشتریان و همچنین حفاظت از محیط زیست از ارزش های اصلی شادنوش است

نوآوری در محصول

تولید محصول نوآوارنه مطابق با ذائقه ایرانی مشتریان

مشتری مداری

ارائه بهترین خدمات به مشتریان از اولویت های اصلی ماست

حفظ کیفیت محصول

کیفیت محصولات ارزش اصلی شادنوش است و همواره در ارتقاء آن گام بر میدارد

فرآورده های لبنی مروارید سحر

اين شركت با هدف توليد محصولات لبني با كيفيت ، توسط مدرن ترين ماشين آلات و دانش فني روز اروپا و عرضه ي آن به سراسر ايران آغاز به كار نموده است.در بيش از دو دهه فعاليت ، رسالت اصلي شركت استفاده ازمواد اوليه با كيفيت و توجه مستمر به سلامت صنعت لبنيات بوده است و در اين راستا از تجهيزات آزمايشگاهي روز دنيا استفاده گرديده و كنترل هاي دقيق آزمايشگاهي ، ناظر بر تمامي عمليات توليد مي باشد.

كليه ي محصولات شركت صنايع لبنيات مرواريد سحر يزد از زمان دريافت شير خام و ساير مواد اوليه (توليد و بسته بندي) با نمونه برداري هايي مطابق با استاندارد هاي ملي تحت آزمايش قرار مي گيرند و پس از حصول نتايج آزمايشات و اطمينان از تطابق محصولات با استاندارد هاي مربوطه مجوز توزيع توسط مسئول فني شركت صادر گرديده و محصولات به بازار عرضه مي گردند.